Baterie wannowe

Naszym Klientom oferujemy jedynie sprawdzoną armaturę, która zapewni im komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Baterie wannowe, zarówno te z i bez zestawu prysznicowego, to wysokiej jakości produkty cieszące się uznaniem wśród kupujących. Oferujemy modele tradycyjne, w których ciepło oraz ciśnienie wody regulowane jest przy pomocy pojedynczej dźwigni, jak i te w stylu vintage wyposażone w dwa oddzielne, bogato zdobione kurki do odkręcania ciepłej i zimnej wody.

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkim miłośnikom stylu nowoczesnego, do oferty wprowadziliśmy także baterie wannowe, które łączą w sobie szyk, elegancję oraz prostotę. Ich chromowany kolor oraz kolumnowy korpus sprawiają, że są one niezwykle stylowe i chętnie kupowane przez naszych Klientów. Oferujemy je także w wersji z poręczną słuchawką, dzięki czemu można je zamontować pod prysznicem. Modele te świetnie sprawdzą się w jasnych łazienkach, doskonale kontrastując z płytkami.

Wiemy, że nasi Klienci cenią sobie armaturę, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także ekonomiczna. W związku z tym, większość produktów marki RAF posiada perlator napowietrzający, który pozwala ograniczyć zużycie wody podczas wykonywania codziennych czynności. Bez względu na to, czy szukasz baterii wannowej w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, tradycyjnym czy vintage, z pewnością znajdziesz ją w naszej ofercie. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że RAF tworzy jedynie trwałe i wytrzymałe wyposażenie do łazienki, które jest praktycznie bezawaryjne, dzięki czemu będzie Ci służyć przez długi czas.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz