Baterie umywalkowe

Doskonale wiemy, że nasi Klienci cenią sobie różnorodność, dlatego też w asortymencie dostępne są różnorodne baterie umywalkowe. Znajdziesz wśród nich zarówno te stojące, jak i do montażu podtynkowego lub ściennego. W naszym sklepie internetowym armatura została podzielona na serie tematyczne. Nowoczesne i minimalistyczne baterie umywalkowe ścienne, stojące i podtynkowe znajdziesz w serii JUST. Jeśli zależy Ci na tym, żeby połączyć ze sobą tradycję i nowoczesność, wybierz kolekcję NILO lub RETRO. Ta druga będzie doskonale prezentować się w rustykalnych wnętrzach.

Estetyczne i ekonomiczne baterie do umywalki

W naszym asortymencie znajdziesz wyposażenie nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne. Intuicyjna obsługa i perlator napowietrzający znajdujący się na końcu wylewki to kolejne zalety naszych produktów. Z jego pomocą ograniczysz wypływ wody nawet o kilkanaście procent. Dodatkowo, każdy kran posiada wysokiej jakości głowicę ceramiczną.

Baterie umywalkowe stojące, podtynkowe i ścienne - idealne do każdej łazienki

Nie bez powodu oferujemy baterie z serii JUST, NILO, RETRO, POLAR czy HELIOS - każda kolekcja jest wyjątkowa i oryginalna. Klientom oferujemy baterie umywalkowe podtynkowe sterowane przy pomocy głowicy ceramicznej, łokciowe, a także wyposażonej w dwa oddzielne kurki - do regulacji ciepłej i zimnej wody.

Jednak to nie wszystko! Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań proponujemy krany do umywalki z serii BLACK & WHITE. Ta wyjątkowa seria z pewnością nada Twojej łazience niepowtarzalny charakter i wpasuje się w aktualnie panujące trendy.

Zainteresowanych Klientów zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Szeroki wybór armatury, duża różnorodność, renoma oraz atrakcyjne ceny sprawiają, że każdy chce mieć w swoim domu armaturę firmy RAF Polska.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz