Baterie prysznicowe

W prowadzonym przez nas sklepie internetowym oferujemy różnorodne baterie prysznicowe. Wśród nich dostępne są modele klasyczne, ale także te o ciekawym, geometrycznym kształcie. Duża różnorodność kolorystyczna sprawia, że Klient bez trudu znajdzie idealną armaturę do swojej łazienki.

Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego też oferujemy im jedynie sprawdzone produkty. Wśród nich znajdziesz armaturę z serii: Just, Nilo, Neutro, Tamigi, Helios, Black & White, Polar i wielu innych. Wszystkie oferowane modele wyposażone zostały w wygodne rączki, umożliwiają swobodną regulację ciśnienia oraz temperatury wody.

Baterie prysznicowe – rodzaje

Oferujemy modele ścienne, podtynkowe, a także zestawy prysznicowe, dzięki czemu bez trudu wybierzesz odpowiedni dla siebie.

  • - Baterie ścienne: sprawdzą się w łazienkach klasycznych, gdzie będą doskonale komponować się z resztą wyposażenia. Ich cechą charakterystyczną jest intuicyjny montaż, który nie wymaga rozkuwania płytek i niszczenia ścian.
  • - Baterie podtynkowe: stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników nowoczesnych rozwiązań. Pięknie się prezentują, nie są problematyczne, jeśli chodzi o utrzymanie czystości, a co najważniejsze, można zamontować je w dowolnym miejscu, bez względu na to, gdzie znajduje się instalacja wodna.
  • - Zestawy prysznicowe: W naszej ofercie znajdziesz niezwykle praktyczne modele zawierające kolumnę, deszczownicę, słuchawkę prysznicową, a także, w niektórych modelach, dyskretną wylewkę.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz