Raf-Sklep

Baterie zlewozmywakowe ścienne

Wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie pasujące do stylu w jakim zostało urządzone wnętrze - takie są dostępne w naszym asortymencie baterie ścienne. Z ich pomocą w szybki sposób możesz regulować temperaturę wody, a także intensywność z jaką płynie.

Produkty, które oferujemy, wykonane zostały z mosiądzu, dzięki czemu są odporne na intensywną eksploatację, a także na korozję. Znajdziesz wśród nich zarówno tradycyjne baterie ścienne jednouchwytowe lub te stylizowane na poprzednią epokę, posiadające dwa oddzielne kurki do zimnej i ciepłej wody. Szereg różnorodnych modeli sprawia, że bez trudu znajdziesz taki, który będzie się stylowo prezentował w Twoim domu.

W łazienkach dobrze sprawdzą się także modele podtynkowe, które są nie tylko atrakcyjne, ale również estetyczne, ponieważ wszystkie wężyki i złączenia ukryte są w ścianie. Takie rozwiązanie z pewnością zadowoli miłośników minimalizmu i prostoty. Armatura marki RAF wykonana jest z mosiądzu i dostępna w kolorze chromu. Takie rozwiązanie sprawia, że doskonale wpasowuje się w każde wnętrze.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz