Raf-Sklep

Baterie umywalkowe stojące

Trwałe, wytrzymałe, a jednocześnie stylowe - takie są dostępne w naszym asortymencie baterie umywalkowe stojące. Duża różnorodność serii sprawia, że każdy Klient znajdzie wśród nich wyposażenie idealnie dopasowane do swojej kuchni lub łazienki.

Miłośnikom tradycyjnych rozwiązań z pewnością spodobają się modele z krótką, nieruchomą wylewką i płynną regulacją zarówno ciśnienia, jak i temperatury wody. Ich uniwersalny chromowany kolor będzie doskonale się prezentował w każdym wnętrzu. Natomiast miłośnikom jeszcze bardziej funkcjonalnych rozwiązań, polecamy krany z serii SNAKE z obrotową, elastyczną wylewką.

Jeśli jednak szukasz stojącej baterii umywalkowej, która będzie miała nowoczesny design, to koniecznie sprawdź modele z serii Black&White, które, jak sama nazwa kolekcji wskazuje, dostępne są w kolorze białym i czarnym bez połysku. Ich matowa powłoka doskonale wpasuje się w monochromatyczne wnętrza, a dzięki temu, że są dostępne w wersji niskiej i wysokiej, bez trudu znajdziesz odpowiednią dla siebie.

Jednak to jeszcze nie wszystko! W naszym sklepie internetowym nie mogło przecież zabraknąć baterii stojących umywalkowych o fantazyjnych kształtach. Oferujemy zarówno te w stylu retro wyposażone w dwa oddzielne kurki – jeden do ciepłej i drugi do zimnej wody, ale także nowoczesne baterie termostatyczne z obrotową wylewką. Nadaj swojej łazience charakteru! Pomoże Ci w tym dostępna w naszym asortymencie armatura, dzięki której nawet prosta umywalka będzie wyjątkowa.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz