Raf-Sklep

Baterie wannowe ścienne

Dodaj swojej łazience charakteru! Wybierz różnorodną armaturę marki RAF. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, oferujemy wiele kolekcji, w których znajdziesz także baterie ścienne. Dostępna jest zarówno armatura tradycyjna, nowoczesna, jak i ta w stylu vintage. Miłośnikom klasyki polecamy modele z korpusem o prostym kształcie - wyposażone w praktyczny uchwyt do regulacji temperatury oraz intensywności strumienia. Baterie te charakteryzuje neutralna chromowana barwa, dzięki której doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

Jeśli chcesz nadać swojej łazience nowoczesny charakter, sprawdź kolekcję Just oraz Black&White. Ciekawe wzornictwo sprawia, że baterie ścienne, które oferujemy, łączą w sobie szyk, prostotę oraz elegancję. W zależności od modelu, mogą posiadać kolumnowy lub prostokątny korpus i rączki o ostrych krawędziach, które doskonale z nim kontrastują. Kolekcje Just oraz Black&White od marki RAF dobrze przełamują monotonię tradycyjnych chromowanych modeli. Połyskliwe krany serii Just oraz modele Black&White występujące w kolorze perłowej bieli lub matowej czerni wspaniale kontrastują z resztą wyposażenia.

Natomiast Klientom, którzy chcą urządzić łazienkę w stylu vintage, polecamy kolekcje Nilo i Retro. Pomysł na stworzenie tej serii powstał kilkanaście lat temu, jednak produkty przez cały czas cieszą się dużą popularnością. Będą się wspaniale prezentować we wnętrzach łączących nowoczesność i tradycję. Większość baterii ściennych z serii Nilo dostępnych jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz