Raf-Sklep

Baterie wannowe podtynkowe

Cenisz sobie prostotę i elegancję? W takim razie baterie podtynkowe z pewnością sprawdzą się w Twojej łazience. Dzięki nim z łatwością utrzymasz porządek, nie martwiąc się zaciekami, które często pojawiają się na zewnętrznych częściach armatury. Dodatkowo, takie modele są szczególnie przydatne w niewielkich łazienkach - zajmują mniej miejsca, a co za tym idzie, pozwalają lepiej zagospodarować przestrzeń.

W naszym sklepie internetowym baterie podtynkowe to w dużej mierze armatura z kolekcji Just. Ich nowoczesny design i ciekawe wzornictwo sprawdzą się w każdej łazience i dodadzą jej charakteru. Armatura z tej serii jest bardzo smukła i stanowi ciekawe połączenie ostrych krawędzi z kolumnowym korpusem. Na korzyść działa również chromowany kolor armatury, który będzie doskonale kontrastował z jasnym wnętrzem.

Każda z baterii podtynkowych posiada perlator napowietrzający z funkcją oszczędzania wody, dzięki czemu są one nie tylko funkcjonalne, ale również ekonomiczne i ekologiczne. Dodatkowo, komfort zwiększa wygodny uchwyt umożliwiający szybką i sprawną regulację intensywności ciśnienia wody oraz jej temperatury. Szereg zalet sprawia, że baterie podtynkowe marki RAF cieszą się wśród Klientów coraz większą popularnością. Zwłaszcza tych, którzy dopiero projektują swoją wymarzoną łazienkę lub planują generalny remont. Należy bowiem pamiętać, że modele te montuje się pod płytkami, dlatego też decyzję o ich wyborze trzeba podjąć z odpowiednio dużym wyprzedzeniem.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz