Raf-Sklep

Baterie prysznicowe podtynkowe

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy cenią sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania. Baterie prysznicowe podtynkowe marki RAF charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość na intensywną eksploatację. Oferujemy szereg różnorodnych modeli w atrakcyjnych cenach.

Baterie podtynkowe – zalety

Modele te, ze względu na liczne zalety, są coraz częściej wybierane przez Klientów. Mają sporo zalet. Przede wszystkim sprawdzą się w łazienkach o niewielkim metrażu, ponieważ w odróżnieniu do natynkowych, nie zajmują dodatkowego miejsca na ścianie. Co więcej, dzięki temu, że montuje się je pod płytkami, nie są narażone na działanie wilgoci, co dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość i wpływa na praktycznie bezawaryjne użytkowanie.

Kolejną zaletą, która potwierdza, że zakup baterii podtynkowej to świetna inwestycja jest to, że łatwo utrzymać ją w czystości. Dzięki temu, że większość armatury jest schowana, mniej elementów wymaga czyszczenia, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas sprzątania łazienki.

Funkcjonalne rozwiązania dla miłośników minimalizmu

W naszym sklepie internetowym dostępna jest wysokiej jakości armatura. Wśród produktów znajdują się również deszczownice o różnych kształtach i rozmiarach, a także wylewki oraz ramiona ścienne i sufitowe.Oferujemy produkty z różnych kolekcji, dzięki czemu znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesnych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dostępnej armatury.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz