Zestawy prysznicowe

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale wiemy, jakie produkty spełniają oczekiwania naszych Klientów. Właśnie dlatego oferujemy różnorodne zestawy prysznicowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które z pewnością odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zestawy prysznicowe – oferta

Bez względu na to czy szukasz modelu z deszczownicą, czy z wielofunkcyjną słuchawką, znajdziesz go wśród naszych produktów. W ofercie dostępna jest armatura z różnych kolekcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować modele w różnym stylu, które można dopasować zarówno do łazienki tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz podstawowy zestaw prysznicowy na drążku z wielofunkcyjną słuchawką, który sprawdzi się w małej kabinie. Natomiast jeśli szukasz modelu z większą liczbą funkcji, to dobrą alternatywą będzie kolumna prysznicowa z 3-funkcyjną baterią wannowo-prysznicową. Model ten można zastosować również jako baterię wannową, jednak należy wcześniej dopasować ją do krawędzi wanny. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, większość modeli została wyposażona w długi antyskrętny wąż, który umożliwia swobodne manewrowanie słuchawką.

Armatura na każdą kieszeń

Produkty marki RAF to doskonała jakość w korzystnej cenie. Zależy nam na tym, aby każdy Klient mógł znaleźć w naszym sklepie coś dla siebie, dlatego ceny zestawów zaczynają się już od 100 złotych, ale mogą sięgać nawet 2 tysięcy. W ten sposób staramy się zapewnić różnorodną ofertę oddającą motto naszej firmy: „By jakość i cena współistniały bez kompromisów".

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz