Akcesoria łazienkowe i baterie specjalne

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które sprawdzą się zarówno w łazienkach domowych, jak i tych znajdujących się w obiektach użyteczności publicznej. Dysponujemy szeroką gamą baterii umywalkowych i zlewozmywakowych RAF. Wśród nich znajdują się modele z krótką lub długą wylewką - obsługiwane dłońmi lub łokciowo. Baterie łokciowe cieszą się dużą popularnością w szpitalach i innych placówkach medycznych. Ich uruchomienie nie wymaga użycia dłoni, a co za tym idzie, minimalizuje przenoszenie wirusów i bakterii.

Odpowiednia temperatura i design w każdej łazience

W zakładce Inne, poza stylowymi bateriami umywalkowymi i zlewozmywakowymi, dostępny jest szereg innych akcesoriów. Wśród nich znalazły się także grzejniki marki Ridea. Modele te wykorzystują wtórnie użyte aluminiowe odpady (np. z puszki po napojach), co sprawia, że ich produkcja jest bardziej ekologiczna. Natomiast sama marka jest pierwszym i jedynym europejskim producentem tego typu wyposażenia. Klientom oferujemy szeroki wybór grzejników drabinkowych, których wyjątkowy design sprawia, że wyróżniają się w każdej łazience, a co za tym idzie, doskonale wpasowują się w każde wnętrze.

Czystość w każdym pomieszczeniu

W asortymencie nie mogło zabraknąć wirusobójczych płynów do dezynfekcji. Wśród nich dostępne są zarówno te, które zabijają wirusy SARS-CoV2 oraz Mers, a także inne szkodliwe bakterie. Produkty te sprawdzą się zarówno do dezynfekcji rąk, jak i powierzchni. Oferujemy je w dużych 5-litrowych butelkach, ale również w mniejszych – o pojemności 1 litra – dostępnych w wersji z dozownikiem lub w formie sprayu.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz