Raf-Sklep

Baterie łokciowe, lekarskie

Specjalistycznym produktem w naszej ofercie są baterie medyczne łokciowe, które mogą być obsługiwane bez pomocy rąk. Dzięki swojej budowie znakomicie sprawdzają się w szpitalach - np. na salach operacyjnych; w innych placówkach medycznych, ale także we wszystkich placówkach użyteczności publicznej, szczególnie w dobie pandemii. Korzystając z tej baterii nie przenosisz na ręce wirusów i bakterii. Wszystkie baterie medyczne posiadają perlator napowietrzający z funkcją oszczędzania wody oraz ceramiczną, świetnej jakości głowicę, znaną na rynkach światowych z wysokiej jakości wykonania oraz długiej żywotności.

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnorodne baterie medyczne marki RAF. Oferujemy modele stojące oraz ścienne, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model odpowiedni do danej łazienki. Wśród baterii łokciowych znajdziesz te z krótką lub długą wylewką, oraz wyprofilowanym uchwytem, odpowiednio przystosowanym do sterowania strumieniem bez użycia rąk, jedynie przy pomocy łokcia.

Cenimy sobie funkcjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach, właśnie dlatego regularnie uzupełniamy asortyment o coraz to nowsze produkty. Większość oferowanych modeli marki RAF posiada korpus wykonany z mosiądzu pokryty chromowaną powłoką. Baterie łokciowe sprawdzą się jednak nie tylko w szpitalach, ale także w innych miejscach użyteczności publicznej - szkołach, uczelniach, czy domach pomocy społecznej.

Baterie medyczne łokciowe wyposażone są w przedłużoną dźwignię, której końcówka została odpowiednio wyprofilowana. Dzięki niej, obsługa armatury jest bardzo prosta i intuicyjna – aby uruchomić strumień wody wystarczy lekko pchnąć uchwyt. Takie rozwiązanie znaczenie ułatwia korzystanie z kranu osobom starszym i chorym, które mają ograniczoną sprawność lub problemy ze stawami. Baterie łokciowe to armatura, która cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko ze względu na komfort, ale również bezpieczeństwo i minimalizowanie kontaktu z bakteriami.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz