Baterie termostatyczne

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują baterie termostatyczne. Są niezwykle trwałe, dzięki zastosowanym mechanizmom utrzymują stałą temperaturę oraz posiadają funkcję oszczędzania wody, co może pomóc znacząco obniżyć rachunki. Na produkty te oferujemy 5 lat gwarancji. Bardzo trwała głowica termostatyczna pozwala na długą i bezawaryjną pracę.

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klientów, w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które są stylowe i funkcjonalne. Baterie termostatyczne mają charakterystyczną formę i wyposażone są w dwa pokrętła - jedno z nich służy do regulacji temperatury, drugie zaś strumienia i jego mocy. Większość modeli, dla jeszcze większego komfortu, na regulatorze posiada podziałkę, ułatwiającą precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury wody. W naszym asortymencie dostępne są baterie termostatyczne stojące oraz ścienne. Wśród nich znajdziesz modele umywalkowe, prysznicowe i zlewozmywakowe, które charakteryzuje prosty montaż.

Baterie termostatyczne – z myślą o wymagających Klientach

Wybór armatury do łazienki i kuchni to spore wyzwanie. Duża różnorodność wyposażenia oraz szereg funkcji jakie posiadają sprawia, że nie zawsze wiadomo, na co się zdecydować. Tym, co wyróżnia modele termostatyczne, jest stała temperatura wody, która nie zmienia się nawet mimo wzrostów i spadków ciśnienia. Dzięki temu, że woda praktycznie od razu ma odpowiednią dla użytkownika temperaturę, nie trzeba tracić czasu na jej regulację, a co za tym idzie – nie marnuje się wody. Dużym udogodnieniem są również dwa oddzielne pokrętła - jedno do regulacji siły strumienia, a drugie do zmiany temperatury, które znacznie zwiększa komfort użytkownika.

Mimo, że cena baterii termostatycznych często jest wyższa od modeli tradycyjnych, to stanowi doskonałą inwestycję na kolejne lata. Dzięki temu, że utrzymuje stałą temperaturę wody, sprawdzi się zwłaszcza w domach, w których mieszkają małe dzieci.

Znajduje się 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry