Raf-Sklep

Dozowniki dezynfekcyjne

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów, do oferty wprowadziliśmy automatyczne dozowniki do dezynfekcji rąk. Oferujemy dwa modele – z zasilaniem sieciowym i bateryjnym. Pierwszy z nich jest bardzo uniwersalny i swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do prądu; drugi natomiast doskonale sprawdzi się w miejscach publicznych, w których nie ma stałego dostępu do prądu, np. w centrach handlowych, w restauracjach, a także w szpitalach. Model ten jest lekki i nie wymaga skomplikowanego montażu, co dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność.

Szybka i bezdotykowa dezynfekcja rąk

Każdy z oferowanych dozowników posiada intuicyjny mechanizm - fotokomórkę - dzięki której aplikuje preparat bezdotykowo. Co więcej, znajdujący się w urządzeniu sterownik elektroniczny nie jest wrażliwy na światło, dzięki czemu działa zarówno w nocy, jak i w dzień. Takie rozwiązanie znacznie podnosi komfort użytkowania.

Funkcjonalne i stylowe urządzenia

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów, dlatego też posiadamy dozowniki bezdotykowe, które mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Modele te są malowane proszkowo i odpowiednio zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu nie straszny im deszcz. Dodatkowo, na indywidualne życzenie Klienta możemy ozdobić urządzenie spersonalizowaną grafiką w formie naklejki, np. z logo firmy.

Higiena rąk jest bardzo ważna, dlatego warto wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w urządzenie, które pomoże ją zachować zarówno pracownikom, jak i odwiedzającym placówkę Klientom.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz