Płyny dezynfekujące

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć płynów antywirusowych, które skutecznie usuwają bakterie. Posiadamy zarówno te przeznaczone do dezynfekcji rąk, jak i te uniwersalne - stosowane do czyszczenia powierzchni. Produkty do rąk mają działanie wirusobójcze i niszczą wszystkie drobnoustroje, również te, które zalegają w głębokich warstwach skóry. Co więcej, w odróżnieniu od innych preparatów dezynfekujących - nie wysuszają jej, ani nie podrażniają.

Bezpieczna i higieniczna praca

Doskonale wiemy, że zachowanie sterylności ma ogromne znaczenie w wielu branżach. W naszym sklepie dostępne są płyny wirusobójcze, które mogą być bezpiecznie stosowane również w przemyśle spożywczym i w gastronomii. Dzięki odpowiednim certyfikatom mogą mieć kontakt z żywnością.

Sterylność w zakładzie pracy jest bardzo ważna, dlatego też warto zwrócić uwagę na rodzaj stosowanych preparatów. W naszym sklepie znajdziesz te o podwyższonej skuteczności, idealne do usuwania zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni – metalowych, szklanych, ceramicznych, ale także laminowanych. Oznacza to, że możesz czyścić nimi urządzenia biurowe, klamki, blaty, poręcze, uchwyty, a nawet telefony komórkowe.

Postaw na wygodę w dobrej cenie

Wiemy, że dezynfekcja rąk i powierzchni powinna odbywać się w większości bezdotykowo, dlatego też płyny, które oferujemy, mają różne opakowania. Precyzyjny spray lub wygodny w użyciu dozownik umożliwia szybką i bezproblemową aplikację. Oba preparaty dostępne są również w dużych 5-litrowych pojemnikach, za pomocą których wygodnie uzupełnisz małe butelki.

Przepraszamy za nieudogodnienia.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz