Kąpiel to doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu. Wyobraź sobie, że ciepła woda spływa po Twoim ciele a w powietrzu unosi się aromat ulubionego żelu pod prysznic. W tle gra relaksująca muzyka... Czy coś może zakłócić ten moment? Niestety tak. Nagła zmiana ciśnienia sprawi, że ciepły prysznic w kilka sekund zmieni się w zimny, nieprzyjemny strumień. Na szczęście można tego uniknąć!

Baterie prysznicowe – termostatyczne

To modele, które cieszą się coraz większą popularnością i to nie bez powodu. Baterie termostatyczne mieszają ciepłą i zimną wodę, umożliwiając w ten sposób uzyskanie idealnej temperatury. Tym, co je wyróżnia na tle innych systemów jest to, że zapewniają odpowiedni poziom ciepła. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz obawiać się, że strumień nagle stanie się gorący lub lodowaty. To bardzo ważne, zwłaszcza, jeśli z prysznica korzystają dzieci lub osoby starsze, które nie zawsze są w stanie szybko wyregulować temperaturę wody.

Najważniejsze informacje

Funkcjonalność to ogromna, ale nie jedyna zaleta tego typu armatury. Baterie wyposażone w termostat są także ekonomiczne. Szacuje się, że mogą zmniejszyć zużycie wody, a co za tym idzie, obniżyć miesięczne koszty eksploatacji. Dzięki stałej temperaturze użytkownik nie musi czekać, aż strumień wody stanie się ciepły, a co za tym idzie, nie marnuje wody. Takie rozwiązanie poprawia także komfort kąpieli - nie musisz tracić czasu na regulację temperatury i dzięki temu możesz w pełni delektować się ciepłym lub chłodnym prysznicem.

Kolumna prysznicowa termostatyczna

To rozwiązanie, które sprawdzi się, jeśli cenisz sobie funkcjonalne rozwiązania. Kolumna łączy baterię z deszczownicą, dzięki czemu możesz cieszyć się szerokim strumieniem wody, który równomiernie oblewa ciało. W razie potrzeby do Twojej dyspozycji jest także poręczna słuchawka jednofunkcyjna. Jak widać tego typu armatura posiada wiele zalet, dzięki czemu każdy Klient znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie. Szeroki wybór tego typu baterii termostatycznych w atrakcyjnych cenach znajdziesz w sklepie internetowym raf-polska.pl.