RAF-Polska

O firmie

Jesteśmy producentem wszystkich rodzajów baterii oraz akcesoriów marki RAF-Polska. Na rynku działamy od 1993 roku. Posiadamy szeroki wybór modeli i serii od nowoczesnych, minimalistycznych kranów poprzez eleganckie, kunsztownie wykonane modele, aż po baterie pasujące do rustykalnych wnętrz. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość oraz starannie dobrane materiały. Krany są chromowane, nierdzewne, odporne na zarysowania. Produkty wykonywane na bazie włoskich podzespołów objęte są 5-letnią gwarancję. Oryginalny design i profesjonalne wzronictwo zawdzięczamy światowej klasy projektantom. Przy tak wyselekcjonowanej ofercie, proponujemy przystępną cenę.

Credo naszej firmy to :
"By jakość i cena współistniały bez kompromisów."

Sprzedajemy tylko oryginalne, produkowane przez firmę RAF-Polska baterie, spełniające normy znaku B. Nasze produkty posiadają atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Raf-sklep
Raf-sklep
 

Pozostajemy w ścisłej współpracy z włoską firmą-matką – RAF Rubinetterie –założycielką marki RAF. Marka RAF powstała we Włoszech w 1933 roku. Założona przez Antonio Frattiniego manufaktura przez trzy pokolenia rozwinęła się w nowoczesną fabrykę kranów, lidera włoskiej branży sanitarnej. RAF-Polska jako osobna fabryka czerpie wiedzę i inspirację z wieloletniego doświadczenia kolegów, gdzie włoskie poczucie estetyki idzie w parze z nowoczesną technologią.

Poszukując nowych wyzwań poszerzyliśmy ofertę o innowacyjne, bezdotykowe, automatyczne standy – dozowniki do dezynfekcji rąk, które rewelacyjnie wpisują się w aktualne potrzeby rynku. Nasza oferta pozostaje otwarta, jesteśmy gotowi na współpracę w branży armatury oraz pokrewnych sektorach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Jesteśmy przekonani, że każdy z klientów znajdzie swój "pomysł na wodę".