W sklepie internetowym raf-polska.pl, za zamówienie można zapłacić na kilka sposobów: za pomocą szybkiej płatności online (np. kartą płatniczą lub BLIKiem), przelewem tradycyjnym oraz za pobraniem.

Szybka płatność online: Po wybraniu tej formy płatności, w momencie finalizacji zamówienia kupujący zostanie przekierowany do listy banków, a następnie na stronę logowania preferowanego przez siebie banku. Po dokonaniu wpłaty, zostanie ona zaksięgowana zgodnie z procedurami banku i po jej otrzymaniu przez RAF-Sklep, zamówienie przejdzie na kolejny etap realizacji.
Przelewy24, imoje – płatności elektroniczne Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na serwis Przelewy24 lub serwis imoje w celu dokonania płatności.

Płatność za pobraniem: Zamówienie może zostać również opłacone przy odbiorze: kartą płatniczą w paczkomacie InPost lub gotówką/ kartą u kuriera dostarczającego przesyłkę (jeśli wybrany kurier będzie dysponował możliwością zapłaty kartą).

Przelew standardowy: Po wyborze tej formy płatności otrzymacie Państwo mail z potwierdzeniem zamówienia, wraz z fakturą proforma. Na fakturze będą znajdowały się wszystkie dane niezbędne do realizacji płatności. Bardzo prosimy w tytule płatności wpisać numer zamówienia. Po opłaceniu przelewu pieniądze znajdą się na naszym koncie następnego dnia roboczego. Wtedy też będziemy mogli przystąpić do przesłania zamówienia. W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia płatności na email: sklep@raf-polska.pl
Dane do przelewu :
INFOMIKS sp. z o.o. sp. k.
Adres firmy :
ul. Wojciechowska 9A
20-704 Lublin
NIP: 713-309-14-71
Nr konta bankowego : 34 1020 3176 0000 5502 0227 2839

Gotówka - odbiór osobisty: W przypadku odbioru osobistego towaru klient płaci gotówką przy odbiorze. Towar można odebrać w biurze firmy :
INFOMIKS sp. z o.o. sp. k.
ul. Wojciechowska 9A
20-704 Lublin
Zapraszamy !