Zalety korzystania z baterii termostatycznych

Kąpiel to doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu. Wyobraź sobie, że ciepła woda spływa po Twoim ciele a w powietrzu unosi się aromat ulubionego żelu pod prysznic. W tle gra relaksująca muzyka... Czy coś może zakłócić ten moment? Niestety tak. Nagła zmiana ciśnienia sprawi, że ciepły prysznic w kilka sekund zmieni się w zimny, nieprzyjemny strumień. Na szczęście można tego uniknąć!

Czytaj dalej...

Zasady czyszczenia i konserwacji baterii

Intensywna eksploatacja, twarda woda i kamień to elementy, które najczęściej są przyczyną problemów z armaturą w kuchni i łazience. Jeśli chcesz, żeby kran był funkcjonalny i dobrze Ci służył przez kolejne lata, musisz odpowiednio o niego dbać. Jak to zrobić? Poniżej znajdziesz kilka zasad czyszczenia i konserwacji baterii, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko awarii, a tym samym wydłużą jej żywotność.

Czytaj dalej...

"Wirusoodporna" bateria - Promocja 20%

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia zakażeniem COVID-19 obniżamy ceną na baterie z serii Medic. Baterie nie są obsługiwane dłońmi tylko łokciem dzięki czemu nie powodują przenoszenia się wirusów i bakterii.

Świetnie sprawdzą się w szpitalach, ośrodkach zdrowia i miejscach użyteczności publicznej. Brak powierzchni do dotknięcia dłońmi to mniejsze ryzyko zarażenia.


"Just" bateria podtynkowa

Baterie serii JUST to nowość w ofercie RAFu. Produkowane są od 2015 roku a ich projektantami są Antonio i Alesjo Frattini. JUST cechuje się bardzo ciekawym i nowoczesnym wzornictwem, które zyskało uznanie na rynkach europejskich. Ta bateria to połączenie szyku, elegancji i prostoty zarazem. Kolumnowy korpus został zgrabnie połączony z ostrymi krawędziami rączki i wylewki tworząc smukłą sylwetkę całej serii.

Kraj pochodzenia: Włochy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o baterie podtynkowe serii Just. Instalacja systemu podtynkowego pozwala na większą swobodę aranżacyjną armatury.

Seria kranów Just charakteryzuje się elegancją oraz prostotą linii.

Bateria serii JUST.


Seria "Snake"

Bateria z rodziny SNAKE to przedstawiciel nowego trendu w budowie, estetyce i funkcjonalności baterii kuchennej. Przy projektowaniu tego modelu włoski projektant przed pierwszą kreską ma desce kreślarskiej zapisał na czystej kartce tylko dwa założenia - funkcjonalność i minimalistyczny wygląd. Tak właśnie powstała minimalistyczna a zarazem magiczna i bardzo funkcjonalna linia SNAKE.

Kraj pochodzenia: Włochy

Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej wylewki : biała, czarna, szara, czerwona, zielona, niebieska, żółta. Istnieje możliwość wymiany wylewki i dopasowania jej do wnętrza.

Dzięki elastyczności wylewki można skierować strumień wody w dowolnym kierunku, więc korzystanie z baterii Snake jest wygodne i komfortowe.

Seria kranów Snake charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz niską ceną.

Bateria serii SNAKE - SN05C.


"NILO"

W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne baterie z serii Nilo. Linia ta wyróżnia się oryginalnym designem - baterie kształtem nawiązują do ulicznych hydrantów wodnych. Krany posiadają szeroką gamę kolorystyczną do dowolnej konfiguracji przez klienta. Oferujemy wybór korpusu oraz rączek. Korpusy są dostępne w kolorach : chrom, brąz antyczny oraz złoto, rączki drewniane lub ceramiczne.

Atutem baterii są 45 mm ceramiczne głowice, opatentowane przez RAF i uznawane za najlepsze na rynkach światowych. Baterie serii Nilo produkowane są we Włoszech i posiadają 5- letnią gwarancją. Niepowtarzalne oraz przykuwające uwagę krany będą ozdobą każdej łazienki.


Seria kranów Nilo Najbardziej rozpoznawalna i utożsamianą z firmą RAF.


"Seria K"

Nowością w ofercie jest bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką, o symbolu K556, która zapoczątkowała nową serię w naszej ofercie - Linię K. Seria K - jak baterie Kuchenne - jest dedykowana kranom zlewozmywakowym. Charakteryzuje się obrotową wylewką, nowoczesnym designem oraz solidnością wykonania.

Nowa bateria, zbudowana z włoskich podzespołów i wyposażona w wysokiej klasy głowicę ceramiczną, o średnicy 25 mm, jest objęta 5-letnia gwarancją. W przyszłości zamierzamy poszerzać ofertę o nowe baterie z Serii K.


Seria kranów K Linia K to baterie kuchenne. Charakterystyczną cechą jest wysoka obrotowa wylewka.


"Rewelacyjne dozowniki do dezynfekcji rąk"

Dedykowane do miejsc użyteczności publicznej : urzędy, uczelnie, ośrodki zdrowia, sklepy, restauracje, hotele – wszędzie tam, gdzie spotykasz się z ludźmi.

Zasilany (z sieci, z akumulatora lub tryb mieszany) bezdotykowy stand do dezynfekcji rąk bez wody. Higieniczna dezynfekcja rąk dzięki zastosowaniu fotokomórki w podajniku.

Szybka, bezpieczna dezynfekcja bez konieczności dotykania obudowy dozownika.


Dozownik Zasilany bateryjnie bezdotykowy stand do dezynfekcji rąk bez wody.

Polubili nas...

Facebook

Motto

W produktach RAF Polska odbija się credo naszej firmy:
"by jakość i cena współistniały bez kompromisów".

Najwyższa jakość...

Marka RAF Polska jest rozpoznawalna i chętnie wybierana przez klientów.

O firmie

Marka RAF Polska została wprowadzona na rynek polski w 1993 roku.


Wirusoodporna

W związku z aktualną sytuacją Więcej

Seria "Just"

Baterie serii JUST to nowość w Więcej

Seria "Snake"

Bateria z rodziny SNAKE to Więcej

Seria "Nilo"

Bateria z rodziny NILO to    Więcej

Zapraszamy do sklepu!